Festyn Organizacji Pozarzadowych

Doskonała okazja, aby przedstawiciele organizacji pozarządowych, instytucji administracji publicznej oraz mieszkańcy z terenu sześciu powiatów poznali różnorodną działalność podmiotów funkcjonujących na ich terenie.

W ramach Festynu zapraszamy również do wzięcia udziału w Seminariach tematycznych „Dobra współpraca — czyli jaka? oraz „ Lokalny Model Współpracy czynnikiem rozwoju społeczności lokalnych'', na których wspólnie z ekspertami w tej dziedzinie, będziemy rozmawiać o współpracy pomiędzy administracją publiczną a organizacjami pozarządowymi. Będzie to forum wymiany doświadczeń i dobrych praktyk.

Zachęcamy do udziału nie tylko przedstawicieli organizacji pozarządowych, ale również przedstawicieli samorządów, instytucji kultury, pomocy społecznej, szkół i przedszkoli, aby nawiązywać dobre relacje z różnymi podmiotami, co przyczynia się do efektywnej, różnorodnej współpracy.

Oprócz udziału w Festynie, uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w dodatkowych imprezach towarzyszących takich jak rajd rowerowy, turniej piłki nożnej, Zumba i wielu innych.

Więcej informacji, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.wspolpracatopodstawa.org.pl   W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt e-mail: wspolpraca542@gmail.com lub pod numerem telefonu 726 802 862.

Festyn Organizacji Pozarządowych to wydarzenie realizowane w ramach projektu „Współpraca to podstawa" przez Stowarzyszenie Kobieta na PLUS z Rucianego-Nidy wraz z Gminą Ruciane-Nida, Gminą Miejską Kętrzyn, Stowarzyszeniem Mniejszości Niemieckiej w Kętrzynie, projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

facebook